شماره:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هفتاد دستگاه از منازل سازمانی شهرستان رودبار در اختیار چه کسانی است؟
چندی پیش یک از کارمندان شریف، زحمتکش و عیالوار یکی از ادارات شهرستان با نگارنده در خصوص وضعیت مسکن، بالابودن اجاره بها و پول پیش اجاره مسکن و اثاث کشی های کمرشکن درد دل می کرد. بنده خدا می گفت: با توجه به وضعیت شغلی و تاهل واجد شرایط داشتن منازل مسکونی در شهرستان رودبار

چندی پیش یک از کارمندان شریف، زحمتکش و عیالوار یکی از ادارات شهرستان با نگارنده در خصوص وضعیت مسکن، بالابودن اجاره بها و پول پیش اجاره مسکن و اثاث کشی های کمرشکن درد دل می کرد.

بنده خدا می گفت: با توجه به وضعیت شغلی و تاهل واجد شرایط داشتن منازل مسکونی در شهرستان رودبار هستم و بالغ بر سه سال است که به مسئول مربوطه برای تعیین تکلیف نامه نوشته و درخواست منزل سازمانی کرده ام که متاسفانه تا کنون هیچ اقدامی صورت نگرفته.

این مرد زحمت کش که سه فرزند دارد در ادامه گفتگوی خود بیان داشت: مراجعات مکرر بنده به فرماندار سابق و مسئول مربوطه هیچ نتیجه ای نداشته و تهیه مسکن برایش در این شرایط بد اقتصادی با یک حقوق ناچیز کارمندی آنهم در شرایطی که پول پیش و اجاره بهای مسکن در شهرستان با مرکز استان مطابقت میکند تقریبا ناممکن شده است.

این کارمند عزیز که در شغل سخت خود به صورت تمام وقت در اختیار شهرستان می باشد گفت: در طول این سه سال به هرکسی که مسئولیتی داشت
مراجعه کردم، خواهش کردم، التماس کردم اما هیچ نتیجه ای نداشت.

برای اطلاع از این موضوع و پیگیری ماجرا با محمدصالح ضیایی فرماندار شهرستان رودبار در این خصوص جویا شدیم.

فرماندار شهرستان رودبار هم ضمن تاکید بر این موضوع که بشدت پیگیر این موضوع خواهم بود تا وضعیت منازل مسکونی سازمانی و ساکنان آن را مورد بررسی مجدد قرار دهم.

ضیایی بیان داشت: با بررسی به عمل آمده مشخص شده که برخی از افرادی که در این منازل سازمانی سکونت دارند بیش از هشت سال و یا دو دهه و حتی بیشتر از منازل دولتی استفاده می کنند که این موضوع نیازمند بررسی تکمیلی است.

فرماندار شهرستان رودبار قول داد تا در اولین فرصت وضعیت هفتاد دستگاه خانه های سازمانی شهرستان که در چند شهر این شهرستان قرار دارد را روشن کند.

شایان ذکر است با بررسی به عمل آمده توسط پایگاه خبری آوای یونس برخی از شهرداران شهرستان رودبار که چند واخد مسکونی سخصی دارند از این منازل سازمانی استفاده میکنند که البته بیستر جنبه تشریفاتی دارد و نه تنها شب ها در این منازل سازمانی حضور ندارند بلکه هزینه های زیادی برای تجهیز آن هزینه نموده اند که حتی یک شب هم در آن سکونت ندارند.

بررسی دیگر حکایت از آن دارد چند مدیر شهرستان بیش از دو دهه در این منازل علیرغم اینکه مالک چند واحد مسکونی بودند سکونت داشتند و در همین منازل بازنشسته شدند و حتی یک سال بعد بازنشستگی حاضر به تخلیه نبودند.

پایگاه خبری آوای یونس از مهندس ضیایی فرماندار شهرستان رودبار در خواست دارد تا به این یکه تازی و ناعدالتی برخی مدیران و استفاده نادرست از منازل سازمانی پایان دهند.

 

اختصاصی آوای یونس  – شاهین آبزن

چندرسانه اي