مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: با تمام توان در خدمت صاحبان صنایع این خادمین بی منت عرصه صنعت هستیم.

فریبرز سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان طی نشستی با محمد حسین شاهکویی فرماندار شهرستان تالش به بیان توانمندی‌ها و تنگناها و رفع دغدغه‌های شهرکهای صنعتی تالش پرداختند.

محمد حسین شاهکویی فرماندار شهرستان تالش گفت: برای رسیدن به‌خودکفایی باید از متخصصان داخلی حمایت کنیم و در عرصه‌های مختلف سازندگی می‌بایست دست در دست هم دهیم تا دست واسطه‌ها و اجانب بیگانه که قصد سوءاستفاده از اقتصاد کشور را دارند کوتاه شود.

وی با بیان اینکه در بخش‌های مختلف صنعتی محصولات متنوع بسیاری در استان تولید می‌شود، اظهار کرد: در بخش‌های مختلف همچون صنایع غذایی، دارو سازی، قطعه سازی، معدنی رشد خوبی را شاهد بوده ایم.

فرماندار شهرستان تالش گفت: همچنین شهرستان تالش در زمینه صنایع سلولزی در کشور حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان ضمن تشکر از برگزاری این نشست و زحمات فرماندار محترم شهرستان تالش گفت: با تمام توان در صدد رفع موانع و حمایت همه جانبه از صنعت استان و صاحبان صنایع این خادمین بی‌منت عرصه صنعت هستیم.

رییس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان گفت: در حال حاضر بیشتر در حوزه صنایع سلولزی، صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی، توسعه تنوع بیشتر این محصولات را پیگیری می‌کنیم تا بتوانیم با توجه به قابلیت‌هایی که استان دارد، این صنایع را در استان رشد دهیم.

سعیدی کیا خاطرنشان کرد: با توجه به گستردگی که صنعت در کشورمان و در دنیا پیدا کرده نیاز است که بتوانیم در همه بخش‌ها ی صنعت این تنوع و گستردگی را حفظ کنیم.

وی در پایان اضافه کرد: در عین حال سعی کردیم در حوزه صنایع دانش بنیان و صنایع نوین نیز گستردگی کارمان را حفظ کنیم و این در واقع یکی از فعالیت‌های صنعتی ما در استان است که هم اکنون هم به لحاظ کمی و هم کیفی تنوع خوبی در صنایع‌مان وجود دارد./دیارمیررا