Sunday 5 December 2021
9:44:11 - یکشنبه 20 تیر 1400
سرهنگ فیضیان فرمانده سپاه ناحیه رودبار در میز خدمت روستای آغوزبن:
هدف میز خدمت کاهش دغدغه مردم و رفع موانع و چالش های مردمی با هم افزایی و همدلی همه مسئولین است
سرهنگ پاسدار فیضیان فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رودبار در میز خدمت و جمع مردم روستای آغوزبن شهرستان رودبار طی سخنانی بیان داشت: امروز افتخار داریم که در نهاد مقدس سپاه پاسداران در حال خدمت به مردم عزیز هستیم. وی بیان داشت: امروز اگر میز خدمتی در روستاها انجام می شود این جز افتخارات سپاه می […]

سرهنگ پاسدار فیضیان فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رودبار در میز خدمت و جمع مردم روستای آغوزبن شهرستان رودبار طی سخنانی بیان داشت: امروز افتخار داریم که در نهاد مقدس سپاه پاسداران در حال خدمت به مردم عزیز هستیم.

وی بیان داشت: امروز اگر میز خدمتی در روستاها انجام می شود این جز افتخارات سپاه می باشد که در دل مردم جای دارد.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رودبار خاطر نشان نمود: هدف از برگزاری میز خدمت با حضور مسئولین ذیربط کاهش دغدغه مردم و رفع موانع و‌چالش ها با هم افزایی و همدلی است.

وی ادامه داد: حضور بسیج ادارات و دعوت از مسئولین شهرستان در میز خدمت، رساندن ندای مردم و‌مطالبات به حق اهالی روستا به گوش مسئولین است.

سرهنگ پاسدار فیضیان در جمع اهالی سادات محله آغوزبن افزود: در میز خدمت مشکلات و موضوعات مطرح شده از سوی مردم با حضور مسئولین مربوطه قابلیت حل و رسیدگی دارد.

سرهنگ فیضیان در خاتمه تاکید نمود: از اهداف دیگر میز خدمت شهرستان رودبار، کاهش مشکلات روستاها و مردم ولایتمدار ساکن در روستاهاست/آوای یونس

منبع:
پایگاه خبری رادیکال زیتون صفری پایگاه خبری رادیکال تابناك وب پایگاه خبری رادیکال تابناك وب