5:09:51 - شنبه 2 نوامبر 2019
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی: ایران در گام چهارم به سمت غنی سازی کامل پیش می‌رود/ در گام چهارم احتمال هر چیزی وجود دارد
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران در گام چهارم به سمت غنی سازی کامل پیش می‌رود و IRهای خود را ادامه و سانتریفیوژهای فعال‌تری را بکار خواهد گرفت.

«غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی»، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی برنا، در خصوص “ضرورت برداشتن گام چهارم” گفت: ایران راهی جز برداشتن گام چهارم ندارد. آمریکا نمی تواند یک طرفه هر غلطی که دلش می خواهد انجام دهد. ایران مجبور است اقدامات متقابل، انجام و تمهیدات لازم را برای منافع ملی اتخاذ کند؛ وقتی حتی در غذا و دارو محروم باشیم ضرورتی ندارد که پاییندی خود را در برجام حفظ کنیم.

او در ادامه گفت: اروپا نتوانست به تعهدات خود عمل کند و نشان داد، قابلیت تکیه‌گاه را ندارد و ایران باید به فکر منافع ملی خود باشد؛ اما ایران نشان داد اهل مذاکره و صلح است.

نماینده مردم رشت اظهار کرد: ایران در سه گام قبلی محتاطانه سعی کرد در تله ترامپ نیفتد و افراطی اقدام نکند. در شرایطی که مردم  جویای نتیجه برجام هستند، نمی توانیم نشان دهیم که خیلی دارای صبر و حوصله هستیم، مردم می گویند در شرایطی که اروپا ایران را جا گذاشت و غربی‌ها شمشیر خود را از رو بسته‌اند، اصرار شما برای حفظ برجام چیست.

او در ادامه تاکید کرد و گفت: ایران در گام چهارم به سمت غنی سازی کامل پیش می‌رود و IRهای خود را ادامه و سانتریفیوژهای فعال‌تری را بکار خواهد گرفت. ایران در گام چهارم نشان  می‌دهد که همانقدر ترامپ جدی است، ایران هم جدی است.


سرخط خبرها
تازه های خبر
تابناك وب کانال تلگرام پایگاه خبری رادیکال تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
چندرسانه اي