13:03:29 - جمعه 6 دسامبر 2019
امام جمعه رودبار: با احداث مجتمع، اقتصاد شهروندان توتکابن فلج می شود/ پناه مردم شهر توتکابن به امام جمعه شهرستان
حجت‌الاسلام سیدحسن سیدمحمدی در خطبه‌های نماز عبادی و سیاسی جمعه این هفته رودبار در مصلی این شهر اظهار کرد: حق شناسی، برپایی عدالت، رعایت حقوق دیگران، امانت داری، مسئولیت پذیری و صداقت در اعمال و گفتار از نمونه ویژگی های انسان تقواپیشه است. به گفته وی، توجه به معنویات، ارزش های اسلامی و روحیه مردم

حجت‌الاسلام سیدحسن سیدمحمدی در خطبه‌های نماز عبادی و سیاسی جمعه این هفته رودبار در مصلی این شهر اظهار کرد: حق شناسی، برپایی عدالت، رعایت حقوق دیگران، امانت داری، مسئولیت پذیری و صداقت در اعمال و گفتار از نمونه ویژگی های انسان تقواپیشه است.

به گفته وی، توجه به معنویات، ارزش های اسلامی و روحیه مردم محوری از دیگر ویژگی های انسان اهل تقواست.

امام جمعه رودبار با اشاره به روز دانشجو بیان کرد: دانشجویان مسایل سیاسی و اجتماعی را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند و اجازه ندهند انقلاب به دست نامحرمان بیافتد.

سیدمحمدی با بیان اینکه مردم نقش تعیین کننده ای در نابود کردن فتنه ایفا کردند گفت: مردم بازیگر اصلی صحنه های مهم و سرنوشت ساز و حساس در کشور هستند و در این چهار دهه انقلاب این موضوع به اثبات رسیده است.

وی با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات، نسبت به انتخاب اصلح تاکید کرد و افزود: در انتخاب افراد به تبلیغات مصنوعی توجه نکنید ملاک را برنامه محوری قرار دهند.

امام جمعه رودبار با تاکید بر روحیه صداقت در گفتار و اعمال از سوی مسئولین، تصریح کرد: برخی مسئولین به چشم مردم نگاه می کنند و دروغ می گویند و این رفتار با ارزش ها و معیارهای اسلامی تناقض دارد.

سیدمحمدی با بیان اینکه در انتخاب افراد به تبلیغات توجه نکنند گفت: در نظام اسلامی نماینده و مجلس در تراز انقلابی می خواهیم.

وی با اشاره به پروژه مجتمع بین راهی در ورودی توتکابن افزود: قبلا هم گفتم اجرای این پروژه بازار و اقتصاد شهر توتکابن را فلج می کند و از سوی دیگر تغییر کاربری، موجب تخریب محیط زیست می شود.

انتهای پیام/


سرخط خبرها
تازه های خبر
تابناك وب کانال تلگرام پایگاه خبری رادیکال تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
چندرسانه اي