6:29:07 - دوشنبه 27 آوریل 2020
از ادعای تبلیغ فرهنگ فرانسه بودن تا نمایش بعد از اکران؛ واکنش صفی یزدانیان به پخش فیلم «در دنیای تو ساعت چند است» از تلویزیون
فیلم” در دنیای تو ساعت چند است؟” یک ملودرام عاشقانه با بازی لیلا حاتمی و علی مصفا است. این فیلم پر مخاطب در رشت ، انزلی و لاهیجان فیلمبرداری شده بود. صفی یزدانیان کارگردان به پخش این فیلم از صدا و سیما واکنش نشان داده است . این متن را پیمان معادی در استوری اینستاگرام

فیلم” در دنیای تو ساعت چند است؟” یک ملودرام عاشقانه با بازی لیلا حاتمی و علی مصفا است. این فیلم پر مخاطب در رشت ، انزلی و لاهیجان فیلمبرداری شده بود.

صفی یزدانیان کارگردان به پخش این فیلم از صدا و سیما واکنش نشان داده است . این متن را پیمان معادی در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد .
” با خبر شدم یکی از شبکه های داخلی این روزها 《در دنیای تو ساعت چند است ؟》 را نشان داده . فقط خواستم یادآوری کنم که زمان اکرانش همین تلویزیون برای همین فیلم حتی حاضر به پخش چند ثانیه آگهی نشد و گفتند ما اجازه پخش آگهی برای فیلمی که در جهت تبلیغ فرهنگ فرانسه ساخته شده را هرگز نمی دهیم ! و این چنین بود که فیلم ما خودش تبلیغ خودش شد . حالا هم خوشحالم آنکه باید شرمسار باشد ما نیستیم .همین .”


سرخط خبرها
تازه های خبر
تابناك وب کانال تلگرام پایگاه خبری رادیکال تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
چندرسانه اي