16:09:44 - چهارشنبه 5 آگوست 2020
نیروی دریایی ارتش با حفاظت از نفت‌کش‌های جمهوری اسلامی اقتدار خود را نشان داد
فرمانده مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم نداجا با بیان اینکه نیروی همواره از نفت‌کش‌های جمهوری اسلامی محافظت می‌کند، گفت: آمریکا همراه تهدید می‌کرد که کشتی‌های نفت‌کش عبوری از جبل‌الطارق به سمت اقیانوس آرام باید منافع مارا تأمین کند در غیر این صورت با آن برخورد می‌شود ولی نیروی دریایی با حفاظت از نفت‌های عبوری جمهوری اسلامی از جبل‌الطارق اقتدار جمهوری اسلامی را نشان داد.

امیر دریادار دوم آریا شفقت ظهر امروز در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه استان گیلان در سالن اجتماعات مرکز آموزش تخصصی دریایی باقرالعلوم نداجا با تبریک دهه ولایت و‌ امامت اظهار کرد: عید غدیر یکی از بزرگ‌ترین اعیاد شیعیان بوده و باید ظرفیت و‌ حقایق این عید برای جوانان بیان شود.

وی اصحاب رسانه را طلایه‌داران جبهه آگاهی‌رسانی دانست و گفت: رسانه چشم و زبان گویای مردم بوده و تمامی تلاش‌های مسؤولان و نظامیان در جمهوری اسلامی را اطلاع‌رسانی کرده و حس امنیت را به مردم تزریق می‌کنید زیرا حس کردن امنیت از خود امنیت مهم‌تر است.

فرمانده مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم نداجا با اذعان به اینکه خبرنگاران در اطلاع‌رسانی خبرهای درست و امیدبخش نقش مهمی دارند، تصریح کرد: خبرنگاران با توجه به رسالت خود باید بدون جهت‌گیری واقعیت‌های جامعه و اقتدار نیروهای مسلح را بازگو و اطلاع‌رسانی می‌کنید که تاکنون در کشور هم این‌چنین بوده است.

شفقت سامانه‌های زیردریایی را یک ظرفیت برای جمهوری اسلامی دانست و افزود: نیروی دریایی یک نیروی ترکیبی بوده و یگان‌های سطحی، زیرسطحی و هوا دریا در کنار تکاوران نیروی دریایی در یک عملیات را شرکت کرده و نقش مهمی در پیشبرد اهداف راهبردی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی دارند.

وی با تأکید بر، ابرقدرت بودن جمهوری اسلامی در عرصه‌های نظامی بیان کرد: ناوگروه‌های نیروی دریایی در دوردست به تأمین منطقه و کشتی‌های نفت‌کش و مبارزه با دزدان دریایی پرداخته و حتی سه بار موردتقدیر سازمان جهانی دریایی قرار گرفتند.

شفقت با اشاره به همکار دانشگاه‌ها و نیروی دریایی در پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی افزود: نیروی دریایی ارتش با دانشگاه‌ها همواره باهم در همکاری بوده و حتی در ساخت یک ناو یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار قطعه استفاده‌شده است.


سرخط خبرها
تازه های خبر
تابناك وب کانال تلگرام پایگاه خبری رادیکال تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
چندرسانه اي