Sunday 5 December 2021
9:42:52 - جمعه 21 خرداد 1400
رضا احمدی نیا رییس و نامزد ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستای دولت آباد:
مردم روستا نقش ارزنده ای در عمران و آبادانی روستا دارند
روستای زیبای دولت آباد در بخش رحمت آباد شهرستان رودبار یکی از خوش آب و هواترین و زیباترین روستاهایی است که علاوه بر مواهب خدادای فراوان محصولات زیتون که شهرت بالایی دارد و انواع میوه های فصلی این روستای زیبا را مورد توجه همگان قرار گرفته است. اهالی روستای دولت آباد 10شهید والامقام را تقدیم […]

روستای زیبای دولت آباد در بخش رحمت آباد شهرستان رودبار یکی از خوش آب و هواترین و زیباترین روستاهایی است که علاوه بر مواهب خدادای فراوان محصولات زیتون که شهرت بالایی دارد و انواع میوه های فصلی این روستای زیبا را مورد توجه همگان قرار گرفته است.
اهالی روستای دولت آباد 10شهید والامقام را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نموده اند و مردم ولایتمدار دولت آباد همگام و هم پای مسئولین در مناسبت های ملی و مذهبی حضور پررنگ دارند.
روستای دولت آباد بعد از حادثه دلخراش زلزله سال 69 از چهار روستای قدیمی به نام های: فتلک، فیشم، گورتیم و سلطانبری تشکیل شده است. عمده فعالیت و شغل اهالی روستا کشاورزی و دامداری است که باغات متعدد زیتون محصولات این روستا را زبانزد خاص و عام است.
روستای دولت آباد دارای مردم خونگرم، مهربان و صبوری است که در عمران و آبادانی این روستا مشارکت خوبی دارند.

رضا احمدی نیا متولد 1370 عضو جوان دوره پنجم شورای اسلامی و نامزد ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستای دولت آباد ضمن تقدیر و تشکر از حسن نظر و اعتمادی که مردم عزیز و قدرشناس دولت آباد در دوره پنجم به وی داشتند اینبار هم خود را برای خدمت رسانی به مردمان زادگاه خود آماده نموده است.
وی در خصوص عملکرد و فعالیت خود در طول چهارسال از دوران حضورش در شورای اسلامی روستای دولت آباد ضمن تشکر از همراهی و همکاری سایر اعضای شورای اسلامی و دهیاری روستا و قدردانی از زحمات و حمایت های فرماندار و نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی، بخشدار رحمت آباد، شورای اسلامی بخش، دهیار روستای دولت آباد، بسیج ناحیه مقاومت دولت آباد، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، جوانان غیرتمند و اهالی با صفای روستای دولت آباد و سایر مسئولین و دست اندرکاران اجرایی شهرستان که در عمران و آبادانی روستا نقش ارزنده و بالایی داشتند در خصوص بیان گوشه هایی از عملکرد خود در شورای اسلامی روستای دولت آباد به تعدادی از آنها اشاره نمود که از نظر شما عزیزان و همراهان خواهد گذشت:

1- احداث پارک کودک
2- تابلوی یادمان شهدا
3- جدول کشی آب رو کوچه شهید خسرو ابراهیمی
4- جدول کشی کوچه شهید عیسی دخت
5- بتن ریزی کف مسجد امام حسین (ع)
6- برگزاری جشن اعیاد ائمه اطهار
7- سم پاشی و ضدعفونی کوچه ها و معابر روستا در ایام کرونا
8- تعویض سطل های زباله به سطل های مکانیزه
9- شن ریزی و ترمیم جاده روستاهای قدیم سلطانبری و گورتیم
10- بهسازی و تعویض جاده دسترسی کشاورزان روستای فتلک
11- احداث بلوار، فضای سبز و پله سنگی
12- احداث میدان بسیج
13- آسفالت معابر روستا
14- ترمیم و نوسازی نانوایی روستا
15- ساخت دریچه فلکه های آب شرب
16- توزیع ماسک بهداشتی رایگان در بین اهالی روستا در ایام شیوع و یروس کرونا با همکاری دهیاری روستا
17- کمک وسایل ورزشی برای توجه به موضوع سلامت جوانان روستا

رضا احمدی نیا عضو شورای اسلامی روستای دولت آباد در خاتمه صحبت های خود بیان داشت: عمران و آبادانی روستای دولت آباد به تنهایی و بدون همیاری و مشارکت مردم قدرشناس و با محبت دولت آباد میسر نمی شد هرچند این خدمات نیز برای مردم عزیز روستا کافی نیست اما در ادامه روند توسعه روستا تلاش خواهد شد تا بتوانیم با تمام توان در خدمت اهالی محترم روستای دولت آباد باشیم.

نامزد ششمین دوره انتخابالت شورای اسلامی روستای دولت آباد در خاتمه از همه مسئولین و دست اندرکارانی که برای توسعه و عمران و آبادانی روستا با شورای اسلامی و دهیاری همکاری همه جانبه داشتند و مردم قدرشناس و عزتمند دولت آباد تقدیر و تشکر نمود.

اشاره:

منبع:
پایگاه خبری رادیکال زیتون صفری پایگاه خبری رادیکال تابناك وب پایگاه خبری رادیکال تابناك وب